Toto jsou stránky o mně, koních, koníčcích a jiných zvířatech

Jmenuji se Kamila a mou největší láskou jsou koně. Zamilovala jsem se do nich jen co jsem je poprvé uviděla. Vždycky když byla příležitost, tak jsem se alespoň nechala povozit. Ke koním jsem začala chodit, když mi bylo 12. Za prvé mi to máma dříve nedovolila a za druhé do jezdeckého oddílu mladší děti nebrali. Tato láska mi vydržela do dnes... Vždy jsem si přála mít vlastního koně a můj sen z dětských let jsem si vyplnila, sice o mnoho let později, ale podařilo se mi to.

Další fotky najdete na Kadira rajče

Videa najdete na Vimeo videa

Během těch let se objevilo několik koní, kteří nějakým způsobem ovlivnily můj život. Úplně prvním koníkem o kterého jsem se směla starat byla Sessi, říkalo se jí Mazlík a své přezdívce dělala čest. Byla to úžasná kobylka se kterou jsem si ohromně rozuměla.


Další koník se jmenoval Nox, v té době mu byli 2 roky a připravoval se na dostihovou kariéru. Byl to příjemný koník, který si své přátele vybíral, já jsem na štěstí patřila mezi ně.Dustin patří mé kamarádce, přestože ho vlastnila od jeho 1 roku, tak to v životě neměl jednoduché a užil si dost trápení. Mrzí mě, že jsem mu nedokázala víc pomoci k lepšímu životu. Snad se má teď dobře. Bohužel jsem se dozvěděla, že Dustin zemřel cca v roce 2006 ve svých 14 letech :-((.Zatím posledním koněm, který vlastně ovlivnil můj život nejvíc, je Bobule. Podařilo se mi ji zachránit a navíc si splnit svůj dětský sen a pořídit si vlastního koníka. Jak vypadala a jak se má teď je částí obsahu těchto stránek.

Naskytla se mi příležitost koupit toto skoro bílé, chlupaté stvoření za velmi výhodnou cenu. Vzhledem k tomu, že jsme plánovali koupi domu, tak to byl dobrý důvod neváhat. Kadiru jsem znala od jejích 2 let a věděla jsem celou její historii, což bylo veliké plus. Navíc byla mladá a neobsedlá, tudíž šance vychovat ji k obrazu svému :-)).
Vzhledem k problémům s rozdělováním dvou koní, jsem se rozhodla, že pořídím ještě jednoho koníka, aby jim dělal společnost a já mohla holky brát jednotlivě. Opět se mi naskytla náhodná a výhodná koupě a tak se k nám dostala roční fjordka Fany.